Astroliving / 12 Maj 2023, 22:34

3 shenjat e horoskopit që do të veshin fustanin e bardhë këtë verë

3 shenjat e horoskopit që do të veshin fustanin e bardhë

Janë tre shenja horoskopi që këtë verë janë gati të martohen dhe t'i thonë "PO" njeriut të tyre të zemrës. Zbuloni se për cilat shenja bëhet fjalë:

Dashi/ Jeni të gatshëm për martesë. Edhe pse jeni një shenjë e pavarur e zodiakut, thellë në zemrën tuaj me të vërtetë nuk doni ta kaloni pjesën tjetër të jetës suaj të vetme. Në zemrën tuaj, ju gjithmonë keni ëndërruar për një marrëdhënie perfekte: dy njerëz që e jetojnë botën si të ishin një. Kjo është fiks faza të fokusoheni në një lidhje.

Luani/ Dielli në shenjën tuaj të zodiakut i ka sytë nga ju. Jeni lodhur nga lidhjet afatshkurta. Po prisni me padurim të keni një bebe.

Ujori/ Ujori do krijojë folenë e ngrohtë për veten dhe për partnerin. Edhe pse jeni krejtësisht rehat me të qenit beqar, kjo nuk është ajo që ju intereson më. Jeni gati për të thënë Po.

Horoskop