News / 16 Maj 2023, 11:50

Nuk rezistoi dot, Eliona Pitarka ndan për publikun fotot e para me motrën "Dem" të Galës

Nuk rezistoi dot, Eliona Pitarka ndan për publikun fotot e para me

Familjes së bukur të Eliona Pitarkës tashmë i është shtuar një "Dem", që uk e dimë ende nëse gjatë rritjes do të mbartë karakteristikat e kësaj shenje, por duke parë foton e fundit që ka publikuar aktorja e njohur e humorit duket se është në rrugë të mbarë.  Emrin nuk ia dimë akoma, mami Eliona zgjedh ta quajë #motraeGalës ose #bebimotra, por një gjë është e sigurt: është burim i pashtershëm lumturie dhe dashurie për të.

E njëlloj si me Galën, ajo nuk i ka rezistuar dëshirës për të na njohur me më të voglën e familjes dhe i jemi falënderuese për këtë pasi bebushja është e adhurueshme. Në postimin e fundit në Instagram, ajo shkruan “Ju prezantoj me bebi motrën. Kjo drita ime e vogël që vendosi të vijë në jetë e të më bëjë dhuratën më të bukur në ditën më të shënuar, në ditën e nënave ,14 Maj! Duket nga shprehja e fytyrës që je shenja e DEMIT mama!”

Më pas ka postuar një foto me dy vajzat dhe bashkëshortin, ku ajo që bie në sy janë buzëqeshjet e gjithësecilit dhe Living uron sa më shumë të tilla në jetët e tyre.

Nuk rezistoi dot, Eliona Pitarka ndan për publikun fotot e para me

Nuk rezistoi dot, Eliona Pitarka ndan për publikun fotot e para me

Horoskop