News / 25 Maj 2023, 15:44

Rregullat janë bërë për t'u thyer, Aurela Hoxha ndan në Instagram fotot e rralla të njeriut të saj të shtrenjtë

Rregullat janë bërë për t'u thyer, Aurela Hoxha ndan

Në shtëpinë e modeles Aurela Hoxha dje ka patur festë. Gëzimi i saj i parë, Alaron, ka festuar ditëlindjen dhe ashtu siç është bërë zakon, mami i njohur nuk i ka kursyer urimet për të, por edhe fotot nga rritja e tij. Ndonëse është nga ato personazhe që ia ka dalë me sukses të mbajë jetën private larg kamerave dhe shtypit rozë rregullat janë bërë për t'u thyer ndonjëherë.

"Gëzuar ditëlindjen fëmija im i preferuar! (Shh, mos i trego Luna/Ea’s)
Te duaaa jeta ime, falenderoj Zotin ç’do ditë që të solli në jetën time, ti i jep kuptim ! Të duaaaaa, të duaaaam! Frymë!"- shkruan ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Horoskop