News / 1 Qershor 2023, 15:08

Sa shumë qenka rritur! Erion Veliaj publikon videon e veçantë me të birin për 1-Qershor

Sa shumë qenka rritur! Erion Veliaj publikon videon e veçantë

Pavarësisht impenjimeve të shumta poltike dhe sfidave që sjell një mandat i ri, kryetari i Bashkisë Tiranë, zoti Erion Veliaj, ka gjetur kohë që sot të ndihet pak fëmijë dhe të hipë në kolovajze. Ai ka postuar një video në Instagram së bashku me shokun e tij më të mirë, Kajanin, teksa  bëjnë xhiro nën ritmet e këngës "O maçok çamarrok".

Djali i numrit një të kryeqytetit është rritur goxha, por babi Eri sërish i jep një të shtyrë, ndonëse vogëlushi duket që ia ka marrë dorën kësaj loje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

"Nga Kajani dhe Lali, gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve, të vegjël e të mëdhenj!"-shkruan ai. E pasi pamë këtë video nuk mund të mos sillnim ndërmend shprehjen e njohur të shkrimatarit francez Antoine de Saint-Exupéry, : "Të gjithë të rriturit dikur ishin fëmijë, por vetëm pak njerëz e mbajnë mend atë".

Horoskop