News / 4 Qershor 2023, 17:30

Pse fansat e Taylor Swft po veshin pelena para se të shkojnë në koncertin e saj?

 Pse fansat e Taylor Swft po veshin pelena para se të shkojnë në

Në koncertin e Taylor Swift fansat mesa duket kanë qenë të vendosur të shijojnë çdo moment të shfaqjes.

Përkushtimi i tyre për të ndjekur koncertet e këngëtares pa asnjë ndërprerje, ka shkuar deri në atë pikë sa të veshin pelena për të rritur. Trendi fillimisht u nis një fanse e Taylor, e cila postoi një video në 'TikTok' ku shfaqej duke vendosur pelenën, shkrujanë mediat e huaja.

Më pas, të tjerë njerëz nisën të rrëfenin se bënin të njëjtën gjë dhe dikush postoi një video nga koncerti, me mbishkrimin: “Askush nuk e di që unë kam vendosur një pelenë”.

Pse fansat e Taylor Swft po veshin pelena para se të shkojnë në

Horoskop