News / 5 Qershor 2023, 11:36

Jo vetëm çifti, këta janë VIP-at që shkëlqyen në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës

Jo vetëm çifti, këta janë VIP-at që shkëlqyen

Elgit Doda dhe Klea Huta vendosën t'i thonin sërish "PO" njëri-tjetrit. Kësaj here jo në shkretëtirën Agafay, në Marok, por buzë Jonit, të rrethuar nga familjarët dhe miqtë e ngushtë të cilët ua kanë bërë akoma më të bukur udhëtimin disavjeçar së bashku. Në ceremoninë magjike që u mbajt në një resort në Livadh, Himarë, morën pjesë shumë personazhë VIP që respektuan eventin në fjalë duke u shfaqur më elegantë se kurrë.

Doni të dini se kush shkëlqeu më shumë? Zbulojeni më poshtë:

Bora Zemani dhe vëllezërit Veshaj

Jo vetëm çifti, këta janë VIP-at që shkëlqyen

Jo vetëm çifti, këta janë VIP-at që shkëlqyen

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Jo vetëm çifti, këta janë VIP-at që shkëlqyen

Ariana Fejzullahu

Jo vetëm çifti, këta janë VIP-at që shkëlqyen

Eraldo Rexho dhe Kejsi Tola

Jo vetëm çifti, këta janë VIP-at që shkëlqyen

Olta Bokaj

Jo vetëm çifti, këta janë VIP-at që shkëlqyen

Horoskop