Modë / 3 Gusht 2023, 12:40

Vera nuk ka kuptim pa 'nallane' dhe këtë na e vërtetojnë fare mirë këto VIP-a. Kopjojini pa frikë

Vera nuk ka kuptim pa 'nallane' dhe këtë na e

I pëlqeni apo jo, sandalet ortopedike ose 'nallanet' stili i viteve ’70 këtë verë janë kthyer masivisht. Madje janë bërë një nga aksesorët më të preferuara në kombinimet e veshjeve.

E kush më mirë sesa VIP-at do na e vërtetonte këtë. Madje pasi të shihni fotot e tyre se sa bukur duken do të bindeni se gardëroba juaj nuk është e plotë pa një palë të tilla.

Vera nuk ka kuptim pa 'nallane' dhe këtë na e

Padma Lakshmi, e veshur me modelin më të diskutuar të momentit. Atletet ortopedike janë një ndërthurje perfekte e elegancës dhe sportivitetit.

Vera nuk ka kuptim pa 'nallane' dhe këtë na e

Lily-Rose Depp, shumë verore dhe komode me një palë nallane gjatë ditës.

 

Vera nuk ka kuptim pa 'nallane' dhe këtë na e

Nicola Peltz Beckham, nallanet e shoqërojnë gjatë gjithë pushimeve me bashkëshortin e saj Brooklyn Beckham dhe prindërit e saj në Saint-Tropez. 

 

Vera nuk ka kuptim pa 'nallane' dhe këtë na e

Kate Middleton, a nuk ju duket interesante dhe tërheqëse një 'Barbie me nallane'?

 

Vera nuk ka kuptim pa 'nallane' dhe këtë na e

Sienna Miller kaq 'chick' duket me një palë nallane të zeza, për të cilat shpenzoi shumë marramendëse për prezencën e saj në kampionatin e Wimbledon.

 

Vera nuk ka kuptim pa 'nallane' dhe këtë na e

Ylli i muzikës Jennifer Lopez, e veshur me një palë nallane të larta të kombinuar me një pedikyr në ngjyë jeshile të ndezur. 

 

Horoskop