Modë / 30 Gusht 2023, 21:27

Nga Dua Lipa te Hailey Bieber, Vip-at tregojnë cila është ngjyra më trend e këtij sezoni

Nga Dua Lipa te Hailey Bieber, Vip-at tregojnë cila është ngjyra

Nëse ndiqni trendet, bëhuni gati për trendin e ngjyrës së kuqe të domates, që është një nga ngjyrat më të bukura të sezonit të vjeshtës 2023.

Markat Vivienne Westwood, Guçi dhe Zara duket se po fillojnë trendin, ato përfshinë mijëra veshje ngjyrë domateje në pistën e tyre.

Nga Dua Lipa te Hailey Bieber, Vip-at tregojnë cila është ngjyra

Hailey Bieber dhe Dua Lipa janë disa prej artistëve botërorë, të cilat kanë shkëlqyer me këtë ngjyrë.

Nga Dua Lipa te Hailey Bieber, Vip-at tregojnë cila është ngjyra

Ata që duan ta testojnë ngjyrën e sezonit kanë pafund opsione për blerje, nga xhaketat te fundet, trikot, fustane apo edhe në veshjet më klasike.

Nga Dua Lipa te Hailey Bieber, Vip-at tregojnë cila është ngjyra

Horoskop