Astroliving / 12 Shtator 2023, 15:42

Momenti i tyre vjen pas pak javësh, ja cilat janë 3 shenjat më me fat për muajin tetor

Momenti i tyre vjen pas pak javësh, ja cilat janë 3 shenjat më me

Kjo vjeshtë nuk është aq e qetë sa mendoni, pasi ka shumë ndryshime dhe zhvillime astrologjike, të cilat na prekin drejtpërdrejt. Sipas astrologëve, këto tri shenja të zodiakut janë më të preferuarat e yjeve në muajin tetor.

LUANI: Në tetor, Luanët do të japin maksimumin në fushën e karrierës. Aftësitë tuaja të komunikimit dhe produktiviteti, së bashku me një pozicion aktiv, ndihmojnë për të arritur ambiciet e reja. Mesi i vjeshtës mund të shënohet me arritje në karrierë. Është e mundur që të merrni pozicionin e dëshiruar dhe të arrini njohje mes kolegëve dhe eprorëve. Megjithatë, mos e ‘fryni’ shumë egon tuaj, fokusohuni te përgjegjësitë e reja.

VIRGJËRESHA: Tetori do të jetë një muaj dashurie për Virgjëreshat. Do të fokusoheni në forcimin e marrëdhënies me partnerin. Duke mbajtur parasysh angazhimet tuaja profesionale, mund të gjeni ekuilibrin e duhur dhe të gjeni kohë për të dashurit tuaj. Nëse marrëdhënia juaj me partnerin nuk ka shkuar mirë kohët e fundit, ndoshta një pushim së bashku do t’ju ndihmojë të rindizni ndjenjat tuaja. Ka mundësi që në fund të tetorit të mësoni lajme të mira në lidhje me familjen.

SHIGJETARI: Fokusi i Shigjetarit në tetor do të jetë forcimi i pozitave profesionale. Do të jeni në gjendje të tregoni pikat e forta dhe aftësitë tuaja dhe të bëni përparim në karrier. Me pozicionin e ri do të vijnë jo vetëm përgjegjësi të reja, por edhe rritje të të ardhurave. Kjo do t’ju lejojë të bëni blerje të mëdha dhe madje të përmbushni ëndrrën tuaj të vjetër.

Horoskop