News / 14 Shtator 2023, 22:53

Dedikimi i ëmbël i Justin Bieber për 5 vjetorin e martesës me Hailey

Dedikimi i ëmbël i Justin Bieber për 5 vjetorin e martesës

Justin Bieber dhe Hailey Bieber po festojnë pesë vjet martesë dhe këngëtari i “Yummy” nuk ka mundur të mos i dedikoj gruas së tij një postim prekës në Instagram.

Në postimin e shpërndarë të mërkurën, Justin filloi duke thënë: “Për më të shtrenjtën, të dashurën time. 5 vjet. Ti më ke rrëmbyer zemrën.” Ai vazhdoi me një premtim për të ardhmen e tyre së bashku, “Pra, le të vazhdojmë të ëndërrojmë. Gëzuar përgjithmonë. Të dua”. Këtë mesazh të përzemërt e shoqëroi me disa foto në Instagram që dokumentonte rrugëtimin e çiftit së bashku ndër vite.

Për të mos u zgjatur, Hailey gjithashtu festoi martesën e tyre pesëvjeçare me një postim të përzemërt të saj në Instagram”5. Të dua”. Postimi i saj përmbante disa nga të njëjtat imazhe të dashura të shpërndara nga bashkëshorti i saj, duke përfshirë një foto të Justin-it duke e përqafuar nga pas dhe duke e puthur në faqe.

Takimi i parë i tyre ndodhi kur 12-vjeçarja Hailey ishte në prapaskenë me babain e saj, Stephen Baldwin, gjatë një prej paraqitjeve të Justin në emisionin Today. Veçanërisht, Stephen Baldwin ishte mik me nënën e Justin, Pattie Mallette. Përgjatë viteve, rrugët e tyre u kryqëzuan vazhdimisht dhe në vitin 2015, ata u panë publikisht duke ndarë puthjen e tyre të parë gjatë festës së Vitit të Ri të Leonardo DiCaprios në St. Barts, ku Justin po performonte.

Më pas u fejuan në korrik 2018 dhe më pas u martuan në shtator. Martesa e tyre, si çdo tjetër, u përball me pjesën e saj të madhe të sfidave. Në qershor 2022, Hailey foli për betejat e tyre shëndetësore, duke përfshirë goditjen në tru dhe diagnozën e Justin me sindromën Ramsay Hunt. Ajo theksoi se si këto vështirësi përfundimisht i afruan edhe më shumë së bashku./Lapsi.al

Horoskop