News / 16 Shtator 2023, 12:28

"Kledi i të gjithëve", Evi Reçi uron me fjalë zemre modelin për ditëlindje

"Kledi i të gjithëve", Evi Reçi uron me fjalë

Modeli Kledi Hysa ka festuar ditëlindjen dhe  sigurisht në këtë ditë speciale nuk kanë munguar urimet e shumta të miqve dhe ndjekësve.

Por urimin më të  bukur padyshim, ai e mori nga e dashura Evi Reçi, e cila i ka dedikuar disa fjalë të ndjera njeriut të zemrës.

“Cfare bejne 2 njezet vjecar ne nje trup te vetem? Krijojne energji, pozitivitet, ndjeshmeri, frymezim dhe shume dashuri per jeten, dhe per te tjeret.

Une te therras Kledi i te gjitheve (dhe me duhet te bej paqe me kete gje  ), por njerezit kane nevoje per ty, per ate cka ti ofron, per ate cka je dhe per cka ke.

Dhe di me siguri qe mua me ke, me zemer!
Kledi i te gjitheve , Kledi im ???? Happy birthday Rrelsi im @kledihysa”, ka shkruar Evi  Reçi në foton që ka shpërndarë në Instagram.

Horoskop