News / 16 Shtator 2023, 15:37

4 vite të martuar, Jonida Vokshi uron Besnikun duke nxjerrë një sekret nga dasma

4 vite të martuar, Jonida Vokshi uron Besnikun duke nxjerrë një

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi festojnë sot 4-vjetorin e martesës së tyre.

Në këtë ditë të veçantë, Jonida zgjodhi të urojë partnerin e saj me një mesazh në rrjetet sociale.

Përveç urimit, Jonida ka ndarë edhe foton krah Besnikut ku shkruan:

“Si sot 4 vjet më parë një nuse vetëm ka kërcyer që nga fillimi, deri në fund të dasmës. Gëzuar super rrubi (burri) dhe babi”.

Kujtojmë se çifti janë prindër të dy fëmijëve, vajzës së tyre Emi dhe djalit i cili pak muaj ka ardhur në jetë, Ian.

4 vite të martuar, Jonida Vokshi uron Besnikun duke nxjerrë një

Horoskop