News / 17 Shtator 2023, 14:26

Moderatorja e famshme italiane Manuela Arcuri, shfaqet mbresëlënëse me fustanin nga stilistja e njohur shqiptare

Moderatorja e famshme italiane Manuela Arcuri, shfaqet

Stilistja e njohur Rezarta Skifteri është një emër i njohur për botën e modës, që çfarëdo përshkon peri e gjilpëra e saj nuk mundet të mos shkaktojë zhurmë.


Nuk është hera e parë që stilistja e famshme vesh personazhe të njohura në Shqipëri dhe jashtë saj, këtë herë përmes një video të bërë virale në Tik-Tok moderatorja dhe aktorja e famshme italine Manuela Arcuri ka zgjedhur pikërisht të vishet nga duart e Rezarta Skifterit.


Me një fustan të zi, të gjatë pas formave elegane, moderatorja dukej vërtetë një yll mbi tapetin e kuq.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rezarta Skifteri (@rezartaskifteri)

Horoskop