News / 19 Shtator 2023, 18:03

"Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder", Monika Lubonja tregon si duhet të jetë partneri i saj

"Nuk është se po kërkoj shumë nga një

Aktorja e njohur Monika Lubonja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat momente nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Shpesh herë ajo ka rrëfyer që është beqare, ndërsa së fundmi teksa ka postuar një shprehje në InstaStory ka treguar se është në kërkim të mashkullit ideal.Mirëpo nga ana tjetër sipas Monikës ai duhet të plotësojë tre kritete kryesore, të jetë i arsyeshëm, i sjellshëm dhe miliarder.

“Do të doja një burrë të sjellshëm e të arsyeshëm. Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder.”– ka shkruar aktorja.

Sigurisht që e gjitha ka qenë një shaka por shakaja është gjysma e së vërtetës.

"Nuk është se po kërkoj shumë nga një

Horoskop