News / 22 Shtator 2023, 20:55

E papritur! I rrëmbejnë partneren, Salion eliminohet nga “Love Island Albania”!

E papritur! I rrëmbejnë partneren, Salion eliminohet nga “Love

Pas vendimit të Denisit që të bëhet çift me Aishah, Salioni mbeti ‘single’ dhe produksioni mori vendimin që do të jetë i eliminuar dhe nuk do ta vazhdojë më tej lojën.

Ishullorëve dhe Salionit u erdhi shumë i papritur ky lajm. Aleksandros ishte miqësuar shumë me Salionin e u prek nga ky vendim dhe ka shpërthyer në lot teksa shprehet:

"E kisha si vëlla dhe ndaja çdo gjë me të."

Aishah i shpreh Salionit:

Dua të iki në shtëpi. Nuk e di pse më zgjodhi mua, s’kam folur me të. Unë nuk e pëlqej dhe s’kam tërheqje me të s’mund të rri në një shtrat me Denisin.

Horoskop