Modë / 29 Shtator 2023, 11:47

Nuk dini si të kombinoheni këtë vjeshtë? Hidhini një sy këtyre personazheve të njohur dhe frymëzohuni pa frikë

Nuk dini si të kombinoheni këtë vjeshtë? Hidhini një sy

Vjeshta ka nisur, pavarësisht se ditët e ngrohta në fakt na tregojnë të kundërtën. Me nisjen e sezonit të ri garderoba e verës, pothuajse ia la vendin asaj të vjeshtës. Por mos ndoshta jemi nxituar?

Në Living gjithmonë do të gjeni artikuj kushtuar modës dhe trendeve të reja të këtij sezoni nga koleksionet më të njohura, por para se t’i riktheheni atyre, hidhini një sy veshjeve të VIP-ave.

Ato do të jenë një frymëzim i vërtetë për kombinimet ideale në çdo kohë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjodora Fjora (@fjodoraf)

Horoskop