Modë / 5 Tetor 2023, 15:33

Një vajzë me fat si Armina Mevlani, blogger-ja e njohur darkon me stilistin që e "dëshirojnë" të gjitha femrat

Një vajzë me fat si Armina Mevlani, blogger-ja e njohur darkon me

Që Armina Mevlani është vajzë me fat, këtë e dinim prej kohësh. Por, pasi pamë postimin e saj më të fundit në Instagram nuk mund ta mohojmë që është shumë, po shumë me fat ama. E dini pse? Sepse mbrëmë ka patur kënaqësinë të darkojë në ambientet marramendëse të "Chateau de Versailles" me një nga burrat që dëshiron dhe lakmon çdo grua, stilistin e mirënjohur Simon Porte Jacquemus, gjeniun kreativ që i pëlqen të thyejë kodet e fashion-it dhe të “çlirojë” trupin e gruas  falë disenjove unike.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Në prononcimet e herëpashershme, Armina ka treguar që është e dashuruar me stilin e tij dhe që vazhdimisht merr ftesa për të ndjekur koleksionet e Jacquemus në pasarelat më në zë evropiane. Në mbrëmjen e djeshme, ajo shoqërohej nga make-up artisti i njohur Henri Gjata, i cili u kujdes për grimin dhe flokët e saj.

Një vajzë me fat si Armina Mevlani, blogger-ja e njohur darkon me

E veshur e gjitha me të zeza, total black-u klasik nuk del kurrë nga moda, Armina dukej më rrezëllitëse se kurrë. Në fotot dhe video e publikuara çdo gjë dukej e organizuar në mënyrë perfekte, tamam si në një fabul franceze. Një tjetër detaj që  nuk na shpë toi ishte fotoja me ish-partneren e Vincent Cassel, blogger-en Tina Kunakey. Të dyja vajzat shkëlqenin krah njëra-tjetrës.

Një vajzë me fat si Armina Mevlani, blogger-ja e njohur darkon me

Horoskop