Modë / 22 Tetor 2023, 20:58

Kujt i rri më mirë fustani? Sara Hoxha dhe aktorja e njohur hollywood-iane bëjnë xing me njëra-tjetrën

Kujt i rri më mirë fustani? Sara Hoxha dhe aktorja e njohur

Në një vend të vogël si Shqipëria ku të gjithë njihen, madje mund të jenë edhe kushurinj të tretë a të katërt me njëri-tjetrin nuk është aspak çudi që personazhe të njohura të jetës politike dhe asaj artistike të kenë në garderobën e tyre veshje ose aksesorë të njëjtë. 

Por, ja që nuk ndodh vetëm këtu. Së fundmi një përplasje e bukur fashion-i ka ndodhur mes  Sara Hoxhës dhe aktores së njohur hollywood-iane, Emily Blunt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E! News (@enews)

Me sa duket vajzat e kanë kapur të parat ngjyrën më trend të sezonit, lexoni Harrojini nuancat e mërzitshme të tokës, sipas stilistëve E KUQJA është gjithçka që ju duhet për sezonin e vjeshtës dhe janë shfaqur në dye vente të ndryshme me të njëjtin fustan të kuq.

Si Sara jonë, ashtu edhe Emily janë në formë të shkëlqyer fizike dhe vështirë të përcaktojmë se cila duket më bukur.

Horoskop