Modë / 16 Nëntor 2023, 11:30

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të gjitha, frymëzohuni nga këto 9 modele për t'i dhënë stil ditës tuaj

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Ndoshta mund të duket si përsëritëse, por e kuqja është me të vërtetë ngjyra e domosdoshme për sezonin vjeshtë- dimër 2023-24.

E pamë gjerësisht nëpër pasarela, u konfirmua nga dukja e të famshmëve dhe tashmë zyrtarisht është një nga ngjyrat më ‘IN’ të momentit. Madje është një nga zgjedhjet më të përshtatshme tani në vigjilje të festave të fundvitit. Nëse veshur e kuqe nga këmbët te koka mund të duket e tepërt, atëherë zgjedhja ideale do të ishte një pulovër që gjithmonë është shumë e dëshiruar këto ditë të freskëta.

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

Trendi i pulovrës së kuqe po i 'çmend' të

 

Horoskop