News / 16 Nëntor 2023, 15:48

Të ngjashme si dy pika uji, Grida Duma shfaqet për herë të parë në publik me nënën e saj

Të ngjashme si dy pika uji, Grida Duma shfaqet për herë të

Të ngjashme plotësisht, elegante dhe plot prezencë, sot zbuluam se ish-politikania dhe moderatorja Grida Duma qenka kopja më e mirë e mamasë së saj.

Si asnjëherë tjetër, Grida na ka prezantuar me mamanë përmes një postimi në llogarinë e Instagram, teksa kanë marrë pjesë në një shfaqje operistike.

Krah njëra- tjetrës, ajo që bie në sy është edhe stili plot finesë i veshjeve të tyre, e cila na la të kuptojmë se mamaja siç edhe duket qenka një nga pikat më të forta të frymëzimit për Grida Dumën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Grida Duma (@gridadumaal)

 

Horoskop