Modë / 17 Nëntor 2023, 19:38

Kim Kardashian tregon sërish vendin e saj në modë, shfaqet mahnitëse në eventin e rëndësishëm

Kim Kardashian tregon sërish vendin e saj në modë, shfaqet

Kim Kardashian iu rikthye stilit të saj femëror teksa udhëhoqi ardhjen e yjeve në festën e ‘GQ’s Men Of The Year’ në Los Anxhelos të enjten mbrëma.

Ylli televiziv, 43 vjeçe, ndezi polemika për mbulimin e numrit të veçantë të revistës për meshkuj.

Kim Kardashian tregon sërish vendin e saj në modë, shfaqet

Kim i largoi polemikat kundër ndërsa zbriste në tapetin e kuq me një fustan kamoshi bezhë që tregonte format e saj perfekte.

Fustani e nënës së katër fëmijëve, ishte shumë seksi në pjesën e pasme, dhe kishte një dekolte me kapëse dhe qëndisje gotike në formë kryqi.

Kim Kardashian tregon sërish vendin e saj në modë, shfaqet

Në vend të flokëve të saj të errët, ajo zgjodhi një parukë të gjatë bionde që i binte deri në bel.

Grimeri i Kimit, Ariel, vendosi që superylli të kishte sy të ndezur ngjyrë kafe dhe buzë nudo me shkëlqim.

Kim Kardashian tregon sërish vendin e saj në modë, shfaqet

Themeluesja e ‘SKIMS’, tregonte shumë vetëbesim, teksa shfaqte pamjen e saj para kamerave përpara ceremonisë.

Çmimet e së enjtes mbrëma nderuan një përzgjedhje njerëzish që kanë formësuar kulturën, modën, argëtimin dhe sportin në vitin 2023.

Kim Kardashian tregon sërish vendin e saj në modë, shfaqet

Kim Kardashian tregon sërish vendin e saj në modë, shfaqet

Horoskop