Modë / 19 Nëntor 2023, 12:40

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura më mirë këtë javë

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura

Ka raste, sidomos kur promovohet një film i ri, që yjet dominojnë në tapetin e kuq. Javën e fundit, një aktore në veçanti na goditi me veshjet e saj magjepsëse dhe dëshirën për të eksperimentuar vazhdimisht me pamjen, po flasim pikërisht për Hunter Schafer.


Por nuk ishte vetëm ajo që ra në sy. Margot Robbie, u shfaq në Schiaparelli gjithashtu, tepër tërheqëse dhe mahnitëse, në prezantimin e filmit të saj të fundit "Saltburn".


Gjithësesi janë disa emra që kanë tërhequr vëmendjen e botës së modës këtë javë, ndaj në këtë artikull do t'i njihni me radhë nga Hunter Schafer, deri te Monica Bellucci.

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Hunter Schafer

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Francesca Michielin

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Margot Robbie

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Kim Kardashian

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Alexa Chung

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Vanessa Kirby

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Jessica Alba

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Rosie Huntington-Whiteley

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Beatrice Vendramin

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Bianca Balti

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Carey Mulligan

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Kate Bosworth

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Heidi Klum

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Rita Ora

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Salma Hayek

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Sarah Jessica

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Claudia Pandolfi

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Dua Lipa

Nga Rita Ora deri tek Monica Bellucci, këto janë yjet e veshura
Monica Bellucci

Horoskop