News / 20 Nëntor 2023, 20:19

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin Kombëtaren sot në ndeshjen me Ishujt Faroe

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin

VIP-at shqiptarë kanë mbështetur Kombëtaren në rrjetet sociale dhe jo vetëm, duke u veshur kuq e zi. 

Mbrëmjen e sotme (e hënë) luhet ndeshja e fundit për eliminatoret e Europianit 2024, ku Shqipëria ka si synim ruajtjen e vendit të parë në grupin E. Kombëtarja jonë duhet të fitojë për këtë vend, në ndeshjen e sotme me Ishujt Faroe.

Por cilët janë emrat që po mbështesin  skuadrën tonë të futbollit sonte? 

Më poshtë Living ju sjell VIP-at që po suportojnë sot Kombëtaren e futbollit.

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin

 

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin

Të veshur "Kuq e Zi", ja VIP-at që mbështesin

 

Horoskop