News / 30 Nëntor 2023, 09:59

Sharmante dhe shumë provokuese, Dua Lipa tërheq vëmendjen e të gjithëve me fustanin transparent

Sharmante dhe shumë provokuese, Dua Lipa tërheq vëmendjen e

Madhështore dhe shumë provokuese, këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Dua Lipa ka shkëlqyer në udhëtimin e saj më të fundit në New York City.

Ajo u shfaq e veshur me një pallto të zezë oversize, nën të cilën plot provokacion ishte një fustan i zi i gjatë, ku në pjesën më të madhe të trupit ishte transparent, dhe gjithashtu kombinuar me një palë çizme deri tek gjuri, Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Ylli u largua nga Hoteli Greenwich ku po qëndronte gjatë udhëtimit të saj në Big Apple.

Këngëtarja ishte së fundmi në Narita të Japonisë për të promovuar këngën e saj të re Houdini, të cilën e lançoi në nëntor.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Horoskop