News / 1 Dhjetor 2023, 13:28

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku marrin bekimin e Papa Françeskut, ja çfarë shkruhet për ta

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku marrin bekimin e Papa Françeskut, ja

Aktorja e famshme shqiptare Rudina Dembacaj ka ndarë me ndjekësit në instagramin e saj një instastory, ku tregon se bashkëshorti Mark Frroku dhe familja e saj kanë marrë bekimin e Papa Françeskut.


“Shenjtëria e tij Françesku i jep Bekimin e tij të përzemërt Apostolik Mark Frrokut dhe familjes së tij”, shkruhet në dokumentin zyrtar të Papës.
Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku marrin bekimin e Papa Françeskut, ja

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë para 4 vitesh, e tashmë edhe e kanë bekuar atë.


Familja Frroku- Dembacaj përbëhet nga 4 fëmijë, tre të ish-deputetit dhe Viktoria e cila është vajza e aktores. Gjithmonë në daljet e saj Rudina na ka shprehur dëshirën për t'u bërë sërish mama dhe e thënë me humor nga ajo, për këtë çështë ka gjithmonë debat mes saj dhe Markut.

Horoskop