News / 1 Dhjetor 2023, 13:57

E pazakontë në Madrid, helikopteri rrëzohet në autostradë dhe përplaset me një makinë

E pazakontë në Madrid, helikopteri rrëzohet në

 

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme në Madrid, ku një helikopter është rrëzuar në autostradën ku po udhëtonin mjete të shumta duke u përplasur me një makinë.

 

Nga ngjarja e ndodhur kanë mbetur të plagosur tre persona, dy të cilët ndodheshin në helikopter dhe drejtuesi i mjetit.

Sipas informacioneve, të tre personat kanë pësuar lëndime të lehta.

Horoskop