News / 3 Dhjetor 2023, 09:51

Pas 8 muaj lidhje Dua Lipa i jep fund romancës me regjisorin e njohur. Arsyeja do ju befasojë

Pas 8 muaj lidhje Dua Lipa i jep fund romancës me regjisorin e njohur.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Dua Lipa, sapo është zbuluar se romanca e saj me regjisorin Romail Gavras ka marrë fund.


Ky lajm është bërë i ditur nga burime të sigurta për "Thë Sun", në të cilin thuhet se këngëtarja është fokusuar vetëm në karrierën e saj për përgatitjet e albumit të saj të tretë.


Mes Gavras dhe Lipës romanca zgjati vetëm tetë muaj. Dua e konfirmoi lidhjen në mars, kur të dy u fotografuan së bashku pas përfundimit të sfilatës së Saint Laurent në Javën e Modës në Paris.


Ndërkohë dyshja për herë të fundit u panë duke shijuar një natë së bashku muajin e kaluar.

Horoskop