Modë / 28 Janar 2024, 12:04

Fotot/ Kujt ia kemi parë më herët fustanin që kishte veshur Roza Lati mbrëmë në Prime?

Fotot/ Kujt ia kemi parë më herët fustanin që kishte veshur

Moderatorja e njohur Roza Lati ka tërhequr vëmendjen që natën e parë të BBV me veshjen e saj. Në fillim u fut me një "kostum burrash" siç e quajti nëna e saj Rita, por në primet e tjera ajo ka treguar se i shkojnë shumë edhe fustanet, duke u veshur si një zonjushë plot finesë. 

Fotot/ Kujt ia kemi parë më herët fustanin që kishte veshur

Mbrëmjen e djeshme në prime ajo ra në sy me fustanin e saj saj të bardhë me lule blu he shumëkush mund të ketë pyetur se ku e ka parë. 

Në fakt kjo veshje është krijim i stilistes Enada At'Nikolla dhe fillimisht është stiluar për Irena Dimushin. 

Fotot/ Kujt ia kemi parë më herët fustanin që kishte veshur

Gjithashtu ia kemi parë të veshur edhe Manjola Nallbanit.

Fotot/ Kujt ia kemi parë më herët fustanin që kishte veshur

Horoskop