Astroliving / 20 Shkurt 2024, 08:53

Horoskopi sot, 20 shkurt 2024

Horoskopi sot, 20 shkurt 2024


Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Të martën në këtë ditë do të ketë një shans për të rizbuluar pak pasion në jetën tuaj në çift. Në punë është një periudhë jo tamam e favorshme dhe mund të vijnë edhe ndryshime të papritura, të jeni gati për çdo gjë, qoftë edhe për të ndryshuar qytetin.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të martën yjet flasin për një moment ngecje përpara pikës së kthesës, e cila megjithatë do të arrijë rreth majit. Tani për tani është koha për të reflektuar dhe planifikuar për të rejat në muajt e ardhshëm. Vetëm kini kujdes për disa grindje me dikë nga Peshorja ose Gaforrja.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Kjo e martë do, këtë ditë ka pak tension në çift, bëni kujdes. Në planin e punës ka shumë për të bërë, por me ardhjen e pranverës do të vijnë disa lajme të mira.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Të martën do këtë pak agjitacion është rikthyer në ajër, ki kujdes që të mos i derdhësh të gjitha në dashuri. Në punë mund të lindin disa polemika, kujdes me kolegët.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të martën një rikuperim i këndshëm po vjen në dashuri me një qiell që të shtyn të jesh më i shoqërueshëm dhe më i dashur. Për sa i përket punës, mund të ketë lajme interesante.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Të martën do jeni pak kontrovers, fajin e kanë planetët që ju bëjnë nervoz. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënies me kolegët dhe prisni që të bëhet një zgjedhje. Vlerësoni me qetësi, mos u kapni nga nxitimi apo ankthi. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Të martën kjo ditë nuk po fillon me këmbën e djathtë, ka tension në dashuri por nga e enjtja gjithçka do të qetësohet. Në punë bëni kujdes që të mos humbisni durimin. Ju rrezikoni të mos merrni atë që dëshironi.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të martën në këtë ditë duhet të jeni të kujdesshëm në shpenzimin e parave, të cilat janë paksa të tepërta. Për pjesën tjetër gjithçka po ecën mirë si në dashuri ashtu edhe në punë. Humori juaj është gjithashtu pozitiv.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Të martën do të duhet të përpiqeni të kuptoni se për kë rreh zemra dhe në punë është koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Ka diçka që do të ndryshojë së shpejti në jetën tuaj. Bëhuni gati dhe nuk do të pendoheni.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Të martën pak qetësi i kthehet dashurisë por ndryshimet e vërteta do të vijnë nga maji falë Jupiterit. Në punë, suksesi është ende larg, por para së gjithash duhet të pastroni mendjen për atë që dëshironi.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të martën në dashuri ka ardhur koha të shijoni pak paqe dhe qetësi. Humori është i lartë, shfrytëzojeni sa më shumë dhe është një kohë e lumtur dhe e kënaqshme në punë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Të martën jeni pak nervoz por mos u shqetësoni, nga marsi do të zhbllokohen shumë situata. Do të çliroheni nga një barrë dhe do të vijnë edhe projekte të reja. Është koha për të revolucionarizuar jetën tuaj.

Horoskop