Astroliving / 23 Shkurt 2024, 09:04

Horoskopi ditor, e premte 23 shkurt 2024

Horoskopi ditor, e premte 23 shkurt 2024

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Hëna është e favorshme në dashuri, por kini kujdes që duke filluar nga premtja muaji shkurt do të kthehet momenti juaj i zakonshëm i pasigurisë. Sa i përket punës, ka një fund të lirë në lidhje me paratë, por njeriu mund të shpengojë veten.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të premten po vijnë ditët e rikuperimit të ndjenjave, në veçanti tre të ardhshmet. Beqarët mund të kenë një takim të veçantë. Për sa i përket punës, ata që janë të vetëpunësuar do të kërkojnë një mënyrë për të filluar nga e para, ndërsa ata që janë të punësuar mund të rishikojnë një marrëveshje të bërë kohë më parë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Të premten në dashuri Hëna është ende e kundërt. Ka padurim, ju e merrni gjithçka me shumë dëshirë, asgjë serioze në asnjë rast. Sa i përket punës, mund të jetë koha për të trajtuar problemet dhe argumentet.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Të premten tani duhet të zgjidhni një problem të vogël deri në fund të javës. Nuk është asgjë e re. Diskutimet me të afërmit duhet të zgjidhen duke filluar nga marsi.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Kjo e premte ju duhet shumë kujdes në dashuri, një përballje e mprehtë po vjen nga fundi i shkurtit. Në punë, jeni të zënë me gjetjen e zgjidhjeve por mundësit prap janë në të gjitha gjërat.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Të premten dashuria është e mirë ndjesitë pozitive dhe Venusi i favorshëm janë me ju deri më 6 mars. Për sa i përket punës, duhet të jeni të durueshëm edhe nëse ndonjëherë ju duket shumë e vështirë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Të premten përmirësim në shikim për dashurinë, gjatë fundjavës përpiquni të mos kujtoni kujtimet e vjetra. Për sa i përket punës, përfitoni nga kjo periudhë për të bërë gjëra të reja ose për të eksperimentuar me qasje të tjera. Do të shihni që gjërat do të përmirësohen. Mos i fajësoni ata që nuk mendojnë si ju.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të premten ju pret një fund muaji emocionues i cili mund të sjellë disa rrahje të zemres. Ata që i përkushtohen punës krijuese do të kenë një avantazh. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Të premten është një situatë e favorshme për të mos thënë aspak. Me këtë Hënë që kalon tranzit në shenjën tuaj të horoskopit priten lajme pozitive. Qiell premtues edhe në punë. Lajme të këndshme përpara. Më në fund mund të gjeni shpirtin tuaj binjak.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Të premten tregohuni të qartë me partnerin tuaj, është koha e duhur për të shëruar mosmarrëveshjet, për të zgjidhur çështje të reja apo të vjetra. Edhe një detyrë pune e krijuar së fundmi mund të bëhet e rëndësishme për ju. Demonstroni vlerën tuaj.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të premten sigurisht që mund të flasim për një rikuperim të pjesshëm të ndjenjave, kushtojini vëmendje të lindurve në shenjat e Akrepit dhe Demit. Tregoni vlerën tuaj për të gjithë në frontin e punës.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Të premten ekziston një Hënë e çuditshme që mund të krijojë probleme të ndryshme romantike në orët e ardhshme. Mundohuni të shmangni konfliktet në punë, zvarritni zgjedhjet tuaja dhe qëndroni duke pritur me vigjilencë. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjërat do të përmirësohen.

Horoskop