Astroliving / 28 Shkurt 2024, 09:29

Horoskopi 28 shkurt 2024, ja çfarë kanë parashikuar yjet sot për ju

Horoskopi 28 shkurt 2024, ja çfarë kanë parashikuar yjet sot

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Të mërkurën periudhë fantastike për ndjenjat por kujdes me personat që zgjidhni në krah. Vlerësoni ato tërësisht. Për sa i përket punës, nëse jeni në kërkim të një pune të re do të gjeni shumë mundësi. Ju takon juve t'i shfrytëzoni sa më shumë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të mërkurën në dashuri duhet të keni shumë durim sepse mund të ketë probleme, keqkuptime të një lloji. Ju rrezikoni që diçka të mos shkojë sipas planit. Për sa i përket punës, do të ishte më mirë të mos bëni zgjedhje të nxituara.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Të mërkurën gjatë orëve në vijim do të keni shumë planetë në favorin tuaj, nga Hëna te Mërkuri e deri te Saturni, prandaj të mirë për ndjenjat. Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje padive (ose argumenteve) të vazhdueshme që mund të shkaktojnë shqetësime.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Të mërkurën në këtë ditë të fundit të shkurtit do të nisë një fazë më e mirë për jetën tuaj të dashurisë. Lajm i shkëlqyer atëherë. Për sa i përket punës, një marrëveshje do të duhet të diskutohet sërish deri në fund të majit. Do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të mërkurën ju keni hënën e kundërt, përpiquni të jeni të matur në dashuri. Për sa i përket punës, ju jeni shumë produktiv ndaj është një ditë e shkëlqyer për t'u zënë. Në punë ju duhet shumë guxim për çdo hap që merni.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Të mërkurën nëse keni disa probleme dashurie mos u shqetësoni sepse do të arrini të zgjidhni gjithçka në një kohë të shkurtër. Këto ditë duhet të kontrolloni që puna që po bëni është vërtet ajo që ju kënaq plotësisht.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Të mërkurën në këto orë të fundit të shkurtit ju keni një Hënë të favorshme ndaj përfitoni nga ajo për të përjetuar emocionet në maksimum. Për sa i përket punës, mund të ketë një pengesë për të kapërcyer, por do të arrini ta bëni sa më mirë. Ju i keni të gjitha dokumentet në rregull.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të mërkurën muaji po përfundon dhe lodhja do të ndihet, me rritjen e stresit në punë mund të pësoni një rënie të përqendrimit. Mos e lini veten të dekurajoheni dhe dashuria gjithashtu do të jetë gati t'ju buzëqeshë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Të mërkurën është koha për të shpalosur velat dhe për të nxjerrë në pah gjithçka. Fundi i muajit është gati për t'ju dhënë emocione për sa i përket sferës sentimentale. Periudhë e shkëlqyer edhe për punën, ka ardhur koha për të kapur hapin, për të rikuperuar diçka të pazgjidhur që e keni zvarritur shumë gjatë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Të mërkurën dashuria po ecën mirë për momentin dhe së shpejti do t'ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme për jetën tuaj, por planetët janë me ju. Përfitoni nga ky tranzit i shkëlqyer, por më pas ju takon juve të jepni më të mirën tuaj dhe të merrni kënaqësi të madhe.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të mërkurën ngjitja vazhdon, momenti është shumë pozitiv dhe sfera sentimentale do të shkojë shkëlqyeshëm dhe do të vazhdojë të përmirësohet. Edhe ambienti i punës është dukshëm në rritje, vazhdoni të shfrytëzoni fluksin pozitiv.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Të mërkurën planetët janë ende në anën tuaj, gati për t'ju hapur mundësi të reja për sa kohë që dini t'i peshoni. Mos merrni vendime të nxituara. Me Diellin dhe Jupiterin në shenjën tuaj, ka ardhur koha për të ecur përpara dhe për të mirëpritur dashuri të reja.

Horoskop