News / 13 Prill 2024, 20:51

''Nuk kam as vëllezër as motra'', Çiljeta tregon dy njerëzit më të ngushtë jashtë familjes së saj

''Nuk kam as vëllezër as motra'', Çiljeta

Këngëtarja e njhur Çiljeta Xhilaga ka treguar ditët e fundit në ‘’Ferma Vip’’ se sa familjare e përkushtuar është.

Së fundmi ajo ka rrëfyer se nuk ka vëllezër dhe motra por me të vetmit që ka një raport të ngushtë janë djemtë e xhaxhait me të cilët është rritur.

‘’Çunat e xhajës tim janë dema (horoskopi), një e ka ditëlindjen në 5 maj më duket, edhe ajo nusja e çunit të xhajës, Ela e ka në maj. Unë s’kam vëllezër dhe motra, jam rritur me dy çuna xhaje në shtëpi që e vogël.

Me ata të dy jam për çdo gjë në jetë. Jemi shumë të lidhur, se unë s’kam as teze as halla, as daja. Kam vetëm një xhaxha dhe dy çuna xhaje, dhe ata që të vogël më kanë pasur me kimet.

Gjithë rrobat m’I sillnin ata nga Italia, që e vogël, edhe unë  vdes për ata të dy, mbaroj, hyj në luftë. Jam shumë e lidhur.

Ato nuset e çunave të dajës jo si kunata, i kam si motra, i dua shumë të dyja’’, ka rrëfyer Çiljeta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Horoskop