News / 14 Prill 2024, 15:02

Ditea- Albanos: "Kam qenë në lidhje me një person lunatik, zgjohej më thoshte se nuk më donte"

Ditea- Albanos: "Kam qenë në lidhje me një person lunatik,

Ditea në një diskutim me Albanon brenda ambienteve të Ferma VIP ka cekur një temë, histori dashurie të cilën e ka kaluar disa vite më parë në periudhën e universitetit. Një dashuri katër vjeçare që nuk zgjati më tepër, pasi i dashuri i saj siç e cilësoi ajo ishte një person me luhatje të shpeshta humori.

"Në ato momente të duket sikur çdo lloj personi të duket njëlloj, sikur do të të nxjerri nga vetja. Unë kam pasur marrëdhënie me një person shumë të komplikuar. Ishte një person shumë lunatik, kishte luhatje gjatë gjithë kohës të humorit. Një herë ishte super i dashuruar dhe pastaj u zgjonte një ditë dhe thoshte unë mendoj se nuk të dua më. Dhe kur i vendosa gjërat të gjitha në peshore, thash prit se ke kaluar 4 vite dhe a ja vlen të investosh për një person që nuk ka ndryshuar 4 vite", është shprehur Ditea.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Horoskop