News / 21 Prill 2024, 10:50

Ija feston 85 vjetorin, Bes Kallaku organizon festën surprizuese për gjyshen e tij

Ija feston 85 vjetorin, Bes Kallaku organizon festën surprizuese për

Sot ka ditëlindjen gjyshja e Bes Kallakut. Ija reflekton padyshim mirësinë e gjysheve shqiptare, por me një ndryshim të vogël, ajo është e famshme.

Në këtë 85-vjetor, Bes Kallaku ka organizuar një festë për gjyshen e tij që siç thot edhe në urimin e tij, Ija është e të gjithëve.

“Ija, jo vetem e imja por Ija e t’gjithve bon 85 vjece sot. Zoti na i rujt gjysherit, duart e tyre qe na rriten, dashuria e tyre trendafil dhe lule dele. Urime o Trendafile (ky eshte emri i
vertete i Ijes) “, shkruan aktori krah një video shkëputur nga festa e ditëlindjes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Horoskop