News / 21 Prill 2024, 16:49

“U tallën me mua dje”, Elsa: Këtu kanë aq frikë, sa flasin vetëm prapa krahëve

“U tallën me mua dje”, Elsa: Këtu kanë aq frikë,

Vendimi i Agait për të sjellë kosha në fermnë ka sjellë emocione të ndryshme tek fermerët.

Elsa tha se është e lumtur për vendimin e Agait por edhe e acaruar sepse sipas saj, dje fermerët u tallën me të.

Siç tha ajo, fermerët kanë frikë dhe flasin pas shpine.

“Jam e gëzuar por edhe u nxeha, sepse tallën dje menderen me Elsa Lilën. Këtu paskan aq shumë frikë saqë kanë folur pas shpatullave”, tha Elsa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Horoskop