News / 22 Prill 2024, 13:35

Gazetarja Aurora Sulçe: Si humba 20 kg pas lindjes

Gazetarja Aurora Sulçe: Si humba 20 kg pas lindjes

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në Shqipëri por përveç gazetarisë një tjetër pasion i Aurora Sulçe është dhe ai për sportin dhe jetën e shëndetshme.

E ftuar në “Fitstation” me moderatoren Çenkuela Hasa ajo tregoi sesi arriti të dobësohet 20 kg pas lindjes.

Gazetarja Aurora Sulçe: Si humba 20 kg pas lindjes

“ Nuk kam hequr dorë asnjëherë nga ushqimi dhe nuk kam mbajtur dieta drastike, pasi dietat e forta nuk të japin mundësi as të stërvitesh. Diet do të thotë të ushqehesh duke u përshtatur aktivitetit fizik por dhe aktivitetit të përditshëm. Nëpërmjet këtij regjimi arrita të humbas 20 kg për 6 muaj”- tha Sulçe për NEWS24.

Gazetarja Aurora Sulçe: Si humba 20 kg pas lindjes

Horoskop