News / 22 Prill 2024, 18:41

"Për 4 vjet e kam përdorur përditë", ja çfarë i mungon Florit nga jeta jashtë fermës

"Për 4 vjet e kam përdorur përditë", ja

Flori ka rrëfyer se për çfarë e ka marrë më shumë malli nga jeta jashtë. I pyetur nga Renisi, ai u përgjigj se i mungon, veçmas familjes, motori i tij.

Ai rrëfeu pasionin për motorin, duke thënë se admiron ndjesinë dhe adrenalinën që i fal.

Pjesë nga biseda:

Renisi: Të ka marrë malli për jetën jashtë, pa llogaritur familjen, në përgjithësi?

Flori: Po, shumë, shumë. Më ka marrë malli për motorin e sidomos për ndjesinë, lirinë që më jepte, adrenalinën që çlironte

Renisi: Do ta marrësh të bësh një xhiro sapo të dalësh

Flori: Ka qenë i pandashëm, katër vjet, nuk i kam zbrit asnjëherë, përditë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Horoskop