News / 23 Prill 2024, 21:08

Video/ Në mes të një fjalimi të zjarrtë, kryebashkiakut i bien pantallonat pasi ishte dobësuar 8 kg

Video/ Në mes të një fjalimi të zjarrtë, kryebashkiakut

Një kryetar bashkie në Kolumbi u turpërua pasi i ranë pantallonat teksa mbante një fjalim, ndërsa kishte humbur shumë pesë humbi peshë.

Jorge Elías Chams është filmuar duke tundur kokën dhe duke ngritur vetullat pas gafës teksa qëndronte pas foltores.

"Incidenti" ndodhi ndërsa kryetari foli në 109-vjetorin e një institucioni arsimor lokal të hënën (15 prill).

Disa burra me veshje fetare të ulur pas tij mund të shiheshin duke qeshur. Ndërkohë, gruaja që qëndronte pranë tij dhe ai vetë shiheshin duke u përpjekur për të tërhequr pantallonat mbi të brenshmet e bardha.

Ndërsa zyrtari i lartë i Sabanalarga, Kolumbi, qeshi me nervozizëm, u dëgjua një zë që bërtiste "Një duartrokitje për kryetarin e bashkisë" për t'i shpëtuar situatës së sikletshe.

Fjalët e para të Chams mes të qeshurave në sallë ishin: “Sot hyj në histori, kam humbur tetë kilogramë”.

Horoskop