News / 18 Maj 2024, 20:50

Xhesika refuzoi të angazhohej me punët e fermës, Baby G: Po bëj detyrën time si kryefermere

Xhesika refuzoi të angazhohej me punët e fermës, Baby G: Po

Baby G teksa po bisedonte me Albanon, shprehi pakënaqësitë e saj ndaj Xhesikës.

Ajo tha se Xhesika refuzoi t’i bëjë punët që iu caktuan dhe e quajti atë arrogante.

Këngëtarja u shpreh se po bën detyrën e saj si kryefermere dhe nuk e kupton sjelljen e fermeres.

“E vetmja që nuk bëri detyrat që iu caktuan ishte Xhesika. Unë bëra detyrat e saj. I kërkova të shtrojë tavolinën dhe ajo më quajti arrogante. Unë i caktova asaj një detyrë si kryefermere, nuk kisha qëllim tjetër. Nuk e di pse refuzoi të bëj detyrat e saj”, tregoi Baby G. /vizionplus

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Horoskop