News / 28 Maj 2024, 12:07

Sytë zemra për këtë moment të Timo Fllokos dhe Vera Grabockës me të bijën (Video)

Sytë zemra për këtë moment të Timo Fllokos dhe Vera

Aktori Timo Flloko dhe Producentja e njohur Vera Grabocka, njihen për suksesin e viteve të tyre të mbushura plot punë, arritje dhe mbi të gjitha lumturi. Ata nuk janë vetëm njerëz të karrierës, por edhe të dashuruar pas familjes.

Me vajzën e tyre Lindën, Timo dhe Vera bëjnë “cheers” me gotat e verës në duar teksa dhe fytyrat e tyre shkëlqejnë e gëlojnë nga gëzimi.

Krahas videos që  producentja ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram shkruan: “Linda Flloko Love’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka)

Horoskop