News / 30 Maj 2024, 14:34

Fotot/ Landi Hysa bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i të porsalindurit

Fotot/ Landi Hysa bëhet baba për herë të dytë, zbulohet

Këngëtari i njohur, Landi Hysa është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Eva Ago ka sjellë në jetë foshnjën ditën e djeshme (29 Maj).

Ai ka bërë publik lajmin me anë të një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar foto të porsalindurit, të cilin e kanë quajtur Eloi.

Fotot/ Landi Hysa bëhet baba për herë të dytë, zbulohet

Gjithashtu ditën e djeshme publikoi foto me partneren, e cila pozoi e veshur me një fustan të bardhë dhe tregonte barkun e rrumbullakosur.

“Tranzicioni pjesa e dytë”, shkroi këngëtari krahas fotove me partneren dhe rreth një orë më vonë zbuloi se foshnja kishte ardhur në jetë.

Ndërs ka postuar edhe një imazh, teksa çifti mbajnë në krah djalin e tyre.

 

Fotot/ Landi Hysa bëhet baba për herë të dytë, zbulohet

Horoskop