News / 11 Qershor 2024, 12:41

Çfarë i ka ndodhur mjekrës së Bradley Cooper?!

Çfarë i ka ndodhur mjekrës së Bradley Cooper?!

Bradley Cooper është shfaqur me një look të ri dhe ka qëlluar në shenjë për të  tërhequr vëmendjen, sado që jo gjithnjë për mirë!

Të hënën, më 10 qershor, aktori i nominuar për Oscar u pa në Nju Jork me një mjekër të pazakontë. Pamja e veçantë e Cooper shfaqte një boshllëk të madh në zonën e mjekrës.

Ylli 49-vjeçar kombinoi modelin e ri të flokëve me një veshje të rastësishme, xhinse të lehta, një këmishë të zezë me mëngë të shkurtra dhe atlete.

Çfarë i ka ndodhur mjekrës së Bradley Cooper?!

Horoskop