News / 11 Qershor 2024, 14:27

A është rikthyer Ledri te Sara? Përgjigjja e reperit duket bindëse!

A është rikthyer Ledri te Sara? Përgjigjja e reperit duket

Reperi Ledri Vula ishte një ndër të ftuarit special që performoi në konkursin “Miss Universe Albania 2024”.

Para fillimit të konkursit, reperi është vënë përballë disa pyetjeve pikante nga gazetarët, ku një ndër to ishte edhe për ish-partneren Sara Hoxha.

“A beson te rikthimet?” ishte një ndër pyetet që iu drejtua Ledrit, i cili duke qeshur u përgjigj: “Unë me 100 probleme jam rikthyer."

A është rikthyer Ledri te Sara? Përgjigjja e reperit duket

Prej kohësh ish-çifti kanë qenë në qendër të vëmendjes së medias rozë, për shkak ë ndarjes së tyre të bujshme.

Ndonëse në rrjet kanë qarkulluar shumë arsye pse dyshja i kanë dhënë fund lidhjes disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, Ledri dhe Sara kanë vendosur që heshtin për marrëdhënien e tyre.

Pas ndarjes Sara mori vajzën e tyre, PoemBlu dhe u largua nga shtëpia e prindërve të Ledrit.

A është rikthyer Ledri te Sara? Përgjigjja e reperit duket

Horoskop