News / 17 Qershor 2024, 09:35

"Father's Day", Mariza Ikonomi i bën dedikimin e bukur partnerit

"Father's Day", Mariza Ikonomi i bën dedikimin e bukur

Këngëtarja e famshme shqiptare Mariza Ikonomi, nuk ka harruar të bëj një postim për "babin më të mirë" siç e quan ajo për partnerin, në Ditën e Baballarëve.

Përmes një postimi në instagram, krahas një fotoje me partnerin Mariza shkruan: "Pas çdo babai të mirë është një mami që rrotullon sytë..., por e dua çdo moment. Gëzuar Ditën e

Baballarëve, partneri im i preferuar në (prindërim) krim. Gëzuar për babin më të mirë!!!".
Mariza dhe partneri i saj janë bërë prindër të një vajze vetëm pak muaj më parë, të cilën e kanë quajtur Melodi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARIZA IKONOMI???????? (@ikonomimariza)

Horoskop