News / 17 Qershor 2024, 09:49

Nga Los Angeles në Mykonos, Thierry poston foto me djalin e të ndjerës Hueyda El Saied: "Gjithmonë bashkë"

Nga Los Angeles në Mykonos, Thierry poston foto me djalin e të

Si çdo baba i cili "shkrihet" dhe bëhet një me dëshirat e fëmijës së tij për ta parë të voglin sa më të lumtur, ashtu edhe Thierry, partneri i së ndjerës Hueyda El Saied jeton për të bërë sa më të lumtur djalin e tij të shpirtit, Gabrielin.

Në një video postuar në Instagram, Thierry shihet një kolazh fotosh dhe videosh me Gabrielin teksa kanë udhëtuar në vende të ndryshme të botës. Kanë përjetuar eksperienca të shumta dhe të veçanta dhe ajo që bie në sy është lumturia e vogëlushit të cilën e shpreh me ëmbëlsinë e buzëqeshjes në çdo pozim.

"Los Angeles, Vegas, Whistler, Val d’Isere, Dubaï, Paris, Mykonos and Marrakech!! Gjithmonë bashkë", shkruan Thierry.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Thierry Grosjean (@thierry_grosjean_)

Horoskop