News / 22 Shkurt 2024, 15:47

Aktori i famshëm Paul Anderson nuk njihet me pamjen e re; Pas dënimit me burg shihet në një furrë buke

Aktori i famshëm Paul Anderson nuk njihet me pamjen e re; Pas dënimit

Ikona e filmit “Peaky Blinders”, Paul Anderson u shfaq me një pamje totalisht larg asaj që ishim mësuar ta shihnim zakonisht në publik.

Aktori, 48 vjeçar, i cili mbante veshur një xhaketë të trashë me kapuç, me pamje leopardi, kishte shkuar në një furrë për të blerë bukë. Aktori i cili luan rolin e Arthur Shelby është parë së fundmi në videon promovuese të përballjes së padiskutueshme të boksit të Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk.

Aktori i famshëm Paul Anderson nuk njihet me pamjen e re; Pas dënimit

Videoja e transmetuar nga Anderson, e shfaq atë si berber në Perëndimin e Egër, duke qethur Fury-n përpara se të dy luftëtarët të dilnin jashtë. Vizita e tij në një furrë buke në kryeqytet, vjen gjithashtu pasi ai u deklarua fajtor për posedimin e kokainës dhe amfetaminave pas një seance të bollshme Boxing Day në Camden, Londër.

Ai u gjobit me 1,345 £ muajin e kaluar pasi u paraqit në gjykatën e magjistraturës në Highbury Corner. Policët u thirrën në një pijetore rreth orës 18:30 më 26 dhjetor.

Aktori, i cili shfaqet së bashku me Cillian Murphy në dramën e famshme të BBC-së, pranoi se kishte drogë të klasit A, si dhe amfetamina të klasës B dhe dy substanca të klasës C me recetë.

Sipas MailOnline mund të ketë një “ndikim të rëndësishëm” në vazhdimin e filmit me metrazh të gjatë. Burimet thanë se dënimi do ta bëjë të vështirë “ripërtëritjen e rolit” të Arthur Shelby, pavarësisht se ai është një personazh kryesor.

Horoskop