News / 24 Shkurt 2024, 09:46

Angelina Jolie bën ndryshimin drastik me "look"-un dhe duket kaq bukur

Angelina Jolie bën ndryshimin drastik me "look"-un dhe duket kaq

Aktorja me famë botërore, fituesja e çmimit Oscar Angelina Jolie ka bërë ndryshim drastik me pamjen e saj.

Ajo ka ndryshuar look-un e flokëve dhe është kthyer përsëri në bjonde. Aktorja doli në New Jork mbrëmjen e së mërkurës me një ndryshim të dukshëm në flokët e saj.

Pamja e saj  me nuacën e re dhe me shkëlqim e bënte të dukej lozonjare dhe me një freski pranverore.Edhe stili i saj përsa i përket veshjeve ka ndryshuar aq sa ajo në vitin e kaluar, konkretisht në muajin maj lançoi linjën e saj.

Angelina Jolie bën ndryshimin drastik me "look"-un dhe duket kaq

Horoskop