News / 15 Shtator 2023, 17:20

Caitlyn Jenner flet për fillimet e Kim Kardashian: "I bëri llogaritë që në fillim"

Caitlyn Jenner flet për fillimet e Kim Kardashian: "I bëri

Caitlyn Jenner pretendoi në një dokumentar të ardhshëm për familjen Kardashian se Kim Kardashian e “llogariti” famën që herët.

“Kimberly bëri llogaritje që në fillim: “Si të bëhem e famshme?”, tha ajo, në një trailer për “House of Kardashian” të Sky të publikuar të enjten.

Miku i familjes Kardashian, Joe Francis, sugjeroi më pas se kaseta intime e themelueses së Skims në vitet 2000 me ish-in e saj Ray J ishte “një mjet për një qëllim”. “Ishte për të krijuar një polemikë,” shton Francis.

Traileri për serialin me tre pjesë përmban gjithashtu një grua të paidentifikuar dhe të paparë që rrëfen për, Kris Jenner, duke dashur “të jetë më shumë se thjesht një shtëpiake”, ndërsa një zëdhënës tjetër shton: “Ata rrënuan botën!”

Ndryshe nga “Keeping Up With the Kardashians” e E! dhe “The Kardashians” e Hulu, Kardashian-Jenners nuk kanë asnjë kontroll editorial mbi “House of Kardashian”, i cili premton të jetë shpërthyes.

“Isha e lumtur që mora pjesë në procesin e intervistës për të ndarë anën time e cila tregon fuqinë, ndikimin dhe aftësinë që ka familja ime për të tërhequr vëmendjen e botës dhe për ta mbajtur atë gjatë viteve,” shtoi  Caitlyn, e cila ishte e martuar me Kris për 23 vjet. “Jam jashtëzakonisht krenare për të gjithë fëmijët .”

Që nga divorci i saj në vitin 2014 nga, Caitlyn nuk ka refuzuar  të flasë për gjërat e brendshme të familjes së saj. Në mes të ndarjes publike të Kanye West vitin e kaluar, ajo zbuloi në “The Pivot Podcast” se jeta me reperin ishte “e vështirë” për Kardashian. “Kimberly ka kaluar shumë me djemtë me të cilët ka qenë, veçanërisht Kanye”, tha Jenner.

Horoskop