News / 22 Shtator 2023, 09:07

E kush nuk do ta donte një shoqëri si ajo e tyre, Arbana bëhet nostalgjike për momentet me Xhemi Shehun

E kush nuk do ta donte një shoqëri si ajo e tyre, Arbana bëhet

Të dyja i kemi parë shumë të afërta me njëra- tjetrën, duke shijuar dreka e darka madje dhe familjare ku siç e kemi vënë re shoqëria e tyre nuk njeh rregulla.

Ndryshe nga Arbana, Xhemi është më private në rrjetet e saj sociale me familjen. Madje foto me bashkëshortin nuk ka ndarë asnjëherë me ndjekësit, derisa ishte Arbana ajo që na e zbuloi.

Dy shoqet me bashkëshortët përkatës së fundmi ishin në një udhëtim në Como të Italisë, ku nën shoqërinë e njëra- tjetrës siç edhe na u shfaqën kaluan momente fantastike dhe vërtetë për t’u pasur zili.

“Më ktheni dhe njëherë në liqenin e Como-s me Xhemin tim të dashur”, ka shkruar Arbana në Instagramin e saj, teksa na sjell dhe një përmbledhje të çasteve më të bukura.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Horoskop