News / 5 Mars 2024, 09:36

Fotoja e parë e Kate Middleton pas operacionit bën xhiron e rrjetit

Fotoja e parë e Kate Middleton pas operacionit bën xhiron e rrjetit

Tre muaj pasi Kate Middleton ju nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, paparacët kanë arritur që të kapin një foto të princeshës së Uellsit.

Revista e përjavshme italiane “Chi” ka publikuar në rrjetet sociale foton e parë të Princeshës së Uellsit në makinë me nënën e saj Carole, ku princesha duket se është shëruar. Pamjet tregojnë se Kate nuk është në gjendje të rëndë shëndetësore apo edhe në koma, siç mendohej ditët e fundit. 

Fotoja e parë e Kate Middleton pas operacionit bën xhiron e rrjetit

Middleton iu nënshtrua një operacioni pak javë më parë dhe sipas njoftimit të bërë nga Pallati Mbretëror, rikuperimi i saj protet të zgjasë deri në prill. 

 

 

 

Horoskop